| NightWing a întrebat:

Dati-mi si mie va rog frumos un antrenament de flotari, abdomene, genoflexiuni.

10 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Hundredpushups.com
twohundredsitups.com
twohundredsquats.com

| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la sala, daca nu poti atunci fa inot. Cu flotari, abdomene si genuflexiuni cam pierzi vremea.

| namnumeba a răspuns:

Deejay.tabu uite id meu ..si iti spun eu cum si ce sa faci happy. in 4 saptamani esti alex velea laughing. vorbesc serios.

| Cosmin86 a răspuns (pentru namnumeba):

Copil mic, muschii se fac in ani de zile si la sala, marind greuatea, etc., cu flotari, abdomene si etc. faci fix p***, doar putina tonifiere.

4-5 mese pe zi + sala + suplimente si in cativa ani ai muschi.

Tu cu 3 mese pe zi ( probabil si cu putine proteine ), fara sala si fara suplimente si vrei in 4 saptamani rolling on the floor

Copil mic fara creier, chiar ca esti "pustiulika"

| namnumeba a răspuns (pentru Cosmin86):

Da ma? raised eyebrows. ia id-ul meu de mai sus si iti arat eu poza cu muschi facuti in 33 de zilewinking. si n-avea nici macar putini muschi pe el. apoi comentezi bai asta invatat cu sala si proteine.winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru namnumeba):

Tu nu stii ce vorbesti, nici cu injectii cu steroizi nu faci muschi in 33 de zile, dar hai sa vedem

| Cosmin86 a răspuns (pentru namnumeba):

Ti-am dat add, dar sincer, nu mai spune in public de 30 de zile, hai sa-ti dau un indiciu : 6 luni tot e o perioada scurta, ce sa mai zic de 33 de zile, macar nu te mai fa de ras cu asemenea afirmatii.

Flotari, abdomene ( cu care nici macar nu lucrezi tot abdomenul ) = antrenament de copii mici, cu un asemenea antrenament nici in 7-8 ani nu pui muschi, si tu ai pus in 33 de zile rolling on the floor

P.S. : proteine = carne, lapte, branza, oua, nu-mi ca sunt eu invatat cu proteine si tu NU, ca ar insemna ca esti vegetarian.

Si totusi, daca nu ai nicio tangenta cu sportul asta macar nu te mai fa de ras.

| namnumeba a răspuns (pentru Cosmin86):

M-ai facut sa zambeschee hee. Esti bun de actor kiss.

| Cosmin86 a răspuns (pentru namnumeba):

Si tu esti paralel cu sportul asta. Sa nu te apuci vreodata de facut muschi, ca o sa abandonezi repede cand o sa vezi ca nu ai niciun rezultat laughing

p.s. : gandeste-te la toti campionii nationali, europeni, etc., care lucreaza la sala cu greutati mari ani de zile ( gen 10-20 de ani ), cand puteau sa faca in 30 de zile ca pustiul ala din poza rolling on the floor

Sincer, maturizeaza-te.