| Ovidela a întrebat:

Dati-mi un slogan clasa a5a de fotbal

3 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

Noi suntem numarul 1! Voi sunteti 2! O sa va scoatem praful din voi! Clasa-an cincea-i cea mai cool si ce sa va mai spun?!? Noi avem fete cochete voi aveti doar praf in ghete! rolling on the floor
happy Tare, nu?

| NumeciudatT a răspuns:

Hai cinci A-ul joaca bine galeria e cu tine si la bine si la greu noi strigam numele tau.

Suntem aici suntem cu voi sa bateti astazi pentru noi. daca luati un gol si ce daca si ce daca noi nu pierdem niciodata avem echipa avem valoare clasa noastra este cea mai tare

| cioanca a răspuns:

A 5 a e cu noi a 7a la gunoi