| YumiSukinanda a întrebat:

Uitati dati-mi un slogan pentru sa fiu sefa clasei nu conteaza de cate randuri dar va rog e urgent! pana maine! va rog dar sa fie un slogan care sa rimeze

5 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

"Incearca si cu o femeie!"

| hummer24 a răspuns:

Yes we can - da putem, cu sloganul asta a castigat obama alegerilewinking sau poti sa cauti pe google sloganuri mobilizatoare si sate inspiri de acolowinking

| alexralu34 a răspuns:

Ma votati castigati,Eu sefa nimeni nu mai face graeva, Cu mine conducatoare fa fi totul paradis, si nimic altceva de zis.

| negru30 a răspuns:

Slogan?- gandeste-te intai daca esti in stare sa fii sefa clasei - Stii ce implica sefa clasei? Si daca nu rimeaza o sa te faca poate casiera

| chibiusa a răspuns:

"si aia neagra de respira greu...era alllyze ma"
mai fetito, acum ceri slogane. dupa ce te aleg aia sefa clasei vii sa ceri si rezolvarea problemelor?

nu trebuie sa fie ceva pompos, dar trebuie sa fie scos din capul tau. sloganul trebuie sa te caracterizeze.