| LMAO a întrebat:

DAU FUNDAwinking care e cea mai buna echipa de nationala din lume ziceti top 5 plz sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este asa 1 Spania a castigat campionatul anul trecut si este o echipa de valoare.2 Germania dupa parerea mea are calitati este o echipa foarte buna. 3.Nu sunt sigur dar as merge pe Brazilia mie mi se pare o echipa cumsecade cu destule abilitati. 4.As alege echipa Franta chiar din grupa noasta nu este intodeauna buna dar joaca ceva daca am grasit asta e. 5 As merge pe Anglia sau Argentina una dintre ele mi se par niste echipe dotate iti dau un exemplu Messi de la Angertina, Torres de la spania sau fabregas si asa mai departe dar sa stiti ca am uitat ceva echipa aia unde joaca Van Persie tot un jucator foare bun imi scapa numele poate o gasesti tu. Sper ca am putut sa te ajut! - Funda? big grin

6 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Cea mai buna echipa nationala din lume este Spania dupa parerea mea pentru ca a castigat campionatul mondial din 2010. Am sa iti dau un site unde iti zice tot clasamentul fifa ( cred nu sunt sigur ). http://www.fotbal-flash.ro/Clasament-FIFA-al-echipelor-nationale.htm Funda?

| Amoniac a răspuns:

Primele 10 locuri in clasamentul FIFA sunt ocupate de urmatoarele reprezentative:

1. Spania 1.624 puncte
2. Olanda 1. 425p
3.Germania 1.352p
4.Uruguay 1.230p
5.Brazilia 1.144p
6.Italia 1.135p
7.Anglia 1.101p
8.Grecia 1.040p
.Portugalia 1.040p
10.Argentina 1.030p

Funda?tongue

| kryssthyano78 a răspuns:

Spania
Germania
Anglia
Franta
Portugalia

| aead a răspuns:

Spania
Germania
franta
brazilia
Olanda

| bella16 a răspuns:

Mie personal imi place:
1)Olanda
2)spania
3)Germania
4)anglia
5)serbia
fara supararibig grin, funda>?

| RoBOtZeLuL a răspuns:

Pai vine cam asa big grin 1. Spania 2. Olanda 3.Germania 4.Argentina 5.Brazilia... fundita? big grin