| ionutzzzu a întrebat:

Ce parere aveti despre batoanele proteice Protein-R?
Pt cei care ati luat, ati avut rezultate?
Cat timp ati luat si care au fost rezultatele?

2 răspunsuri:
| xForSpeedx a răspuns:

Batoanele Protein-R tin locul unor sandwish-uri, tin loc-ul meselor de dupa amiaza, eara, sandwisuri-lor de la scoala.

Un prieten de al meu a fost la mare si a mancat 5 batoane pe zi 1 litru de lapte, o paine si 10 grame de glutamina.

Deci, batoanele Protein-R sunt foarte bune, dar eu te sfatuiesc sa nu mananci numai batoane, ca nu o sa-ti fie prielminc corpului.
Mai mananca si u fructe legume, si bataone, ca sa iti fie si tie bine si corpului.

| BlogVitaClub a răspuns:

E nu ti le-as recomanda, pentru ca sunt de proasta calitate. Un baton proteic bun costa undeva pe la 7 lei, pe cand cele de la redis sunt undeva pe la 1, 5 lei, deci iti dai seama ce calitate au.