| eduardos123 a întrebat:

Dau funda! deci mie imi place fotbalu eu sunt portarul clasei astazi la ora de sport am jucat ei totul bine pana aici. echipa noastra a pierdut si dupa ce m-am dus in vestiar tot povesteam si findca echipa noastra a pierdut un coleg prost de-al meu mi-a zis cas slab si ca un coleg slab e mai bun ca mine eu meciul de azi am jucat pe teren echipa mea era slaba si nu puteam face nimic si am o depresie pentru ca numi pot imagina ca m-a facut slab.nu sunt paralel nici pe teren dar el tot a comentat crying

2 răspunsuri:
| Lagorúthon a răspuns:

A comentat pentru ca era nervos sau pentru ca are invidie pe tine. Nu mai baga toti distrusii in seama.

| Dalia5didi a răspuns:

Ooo linisteste-te nu e nimic rau adica intr-o echipa sunt multi care o sa comenteze asta ar trebui sa te motiveze sa joci mai bineee sa ii arati ca se inseala... eu sunt sigura ca joci bine si ca meciul nu s-a pierdut din "vina ta" si cred ca ar trebui sa continui sa faci ceea ce iti place si tot ce iti vor zice ceilalti sa te motiveze sper ca am ajutat :*