| gheorgheasdasa a întrebat:

DAU FUNDA! Oncescu a luat steroizi? Cati dintre cei mai buni din lume la skandenberg n-au luat steroizi. daca ati putea sa mi-i si spuneti ar fi perfect tongue
pura curiozitate deci ar fi de preferabil sa nu va certati in raspunsuri care are dreptate..totusi mi-ar placea sa vad si linkuri cu stirile in care spune ca "x nu ia steroizi si e printre cei mai buni " sau "y e cel mai bun pentru ca ia steroizi" etc happy

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Noi nu avem de unde sti, el nu a pus niciodata problema aceasta si nici un reporter nu stiu sa fi intrebat despre subiectul acesta, dar din cate stiu eu el a folosit suplimente(si foloseste) de la redis, cat despre ceilalti competitori nu stiu, tot ce stiu e ca seroizi raman activi in corp aproximativ 10 luni, si daca la o competitie te prind dopat, iti anuleaza premiul si te suspenda ca si sportiv.Succes!