| NaturalLl a întrebat:

De curiozitate, am un prieten Bytza care a luat steroizi si l-a umflat si i-a dat masa musculara, si forta. Are corp de wrestler, dar nu vrea sa imi zica de care steroizi injectabili sau orali, care sunt mai buni? Mai buni adica fara sa afectezi ficatul, sau efecte adverse, si care sunt mai buni, injectabili sau orali?

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Ai un prieten Bytza (sufera de sindromul TZ si Y, deci cocalar). INTREABA-L!

iei Dbol, deca-durabolin si sustanon 250 si in 12 saptamani o sa iti blestemi prostia eterna de care suferi.

in fond, 1 prost mai putin pe lume.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alooo! Invata sa scrii! "Injura-l", "bate-l", "scaunu' "sau "scaunul". Nu chinui limba romana. Sadicule!

| kiri11 a răspuns:

Nu cred ca steroizii ar fi o optiune buna. Al meu barbat spre exemplu ia suplimentul Men Solution Plus si se mentine foarte bine daca vine de forma musculara. big grin