| AvalohAlyn a întrebat:

De cand urmaresti fotbalul?(daca il urmaresti)Ce campionate iti plac? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl urmăresc încă de la vârsta de 3 ani, chiar dacă pe atunci nu prea eram atent şi nu înţelegeam mai nimic din el.

Am început să mă uit " mai serios " la fotbal în 2005, primele meciuri fiind cele ale echipelor Barcelona, Liverpool şi Juventus.

Campionatele care îmi plac sunt cele din Brazilia şi Spania(pentru fotbalul frumos pe care-l oferă fiecare echipă) şi cele din Anglia şi Germania.

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

De la un steaua - gaz metan de acum 15-20 de ani

| Ibrahimovic a răspuns:

De la 6-7 ani!
Premier League; Bundesliga; Primera Division; Eredivisie si Serie A

Răspuns utilizator avertizat
| y0nutz3ly a răspuns:

De la 9 ani ma uit la fotbal si imi place la nebunie campionatul germaniei, spaniol si putin cel englez

| cezarinho200 a răspuns:

De la 9 ani si ador premier league fiindca e cel mai spectaculos campionat(parerea mea)