| unknown3243 a întrebat:

Care credeti ca e mai bun fotbalul sau baschetul? Imi plac amandoua la fel de mult.

14 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Fotbalul 100% e mai spectaculos
baschetul e destul de belea dar nu ca fotbalu

Apache
| Apache a răspuns:

Fotbalul! e mai spectaculos dupa parearea mea!
dar ca sport de practicat.as zice basketul deoarece te inalta!

| katy a răspuns:

Basketul pentru ca te ajuta sa te dezvolti mult mai repede si mai bine

| aly a răspuns:

Fotbalul,mie unul imi place mai mult.

| MihaiN1 a răspuns:

Sincer acum, la fotbal se uita copii intre 9 - 17 ani si batranii (pensionarii).

Un om adevarat alege basketul, fara suparare dar fotbalul e pentru...

| eddieoffroad a răspuns:

Vere,ti-o spun din propria experienta ca am ales baschet ball-ulwinkingMie-mi place mai multwinking

| AneeM a răspuns:

Fotbalul il practica toti. baschetul e mai frumos si mai bun din multe puncte de vedere, fata de fotbal...

| SebyBiz a răspuns:

Basketul cu siguranta iti dezvolta mult mai mult corpul decat fotbalul si te si inalta si iti face o conditie fizica mult mai buna decat la fotbal si iti spun si de ce...la fotbal ai dat un sut sau o centrare pe contraatac nu mai alergi si uh ca mai sunt 5 insi in fata asa la baschet se joaca in 5 si terenu e mic si se joaca toti in atac toti in aparare si nu ai timp sa te odihnesti

| roland2948 a răspuns:

Jt esti cam stupid nu trebuie sa detesti fotbalul e si fotbalul un sport.Mie imi place si basket si fotbal.Dar eu practic basket.Alegerea ta

| JT a răspuns:

Eu prefer baschetul! Pur si simplu eu nu suport fotbalul, nu-mi place, il detest! Dar nu as vrea sa te influentez negativ! Alege-l pe cel care-ti place mai mult si la care te descurci mai bine! Succes!

| Cosma16 a răspuns:

Basket din mai mult puncte de vedere:
1)te inalta
2)este foarte frumos
3)iti intaresti rezistenta
4)iti dezvolti musculatura atat la maini cat si la picioare[pe cand la fotbal doar la picioare]
acum este decizia ta! Mie unul imi place foarte mult basketu! Joc basket de vreo 2 ani si am 14 ani si 1.80m

| DarkFire a răspuns:

Fotbalul frate!

| sonny_2814 a răspuns:

Daca ai timpul necesar incearca sa le practici pe amndoua ca nu-i nimic rau in astawinking Si fotbalul si baschetul sunt sporturi intense care te mentin in forma si iti sustin conditia fizica. Incearca saa alegi unu dintre ele care te pricepi mai bine la el si sti ca ai potential mai multe nu stiu ce sati mai zicwinking big grin

| EniiLove a răspuns:

Basket:X