| Jojolina1234567 a întrebat:

De cate ori sa sar coarda ca sa slabesc 7 kg in 3-4 luni? FUNDITA

3 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Ehe ar trebui ore bune, mai bine tine un rgeim bazat pe legume fructe supe chiar si carne dar facuta pe gratar...Nu manca rahaturi, daca tu sari coarda 2 luni si slabesti 2kg si maine mananci rahaturi te ingrasi la loc, incearca sa scoti dulciurile sandwichurile si toate procariile astea si ai sa vezi ca o sa slabesti intr-un interval de timp mult mai scurt.Cat despre sarit coarda incearca 1ora 2 pe zi. dar nu o ora odata cate o jumatate de ora, o jumatate dimineata la pranz si seara inainte de culcaare desigur nu trebuie sa sari 30min fara oprire mai iei si o pauza...

| drhotzu a răspuns:

6548415169878 ori pe zi...

| Nykoletttta a răspuns:

Cam jumate d eora pe zi. exact iti zic a slabit si sora mea