| SniP3r a întrebat:

De ce a decazut asa de mult Ronaldinho de cand a plecat de la AC Milan? Pe ce loc se afala Ronaldinho printre cei mai buni jucatori ai lumii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintosul ala a gresit el cu ceva in fata mai marilor din fotbal. Altfel nu-mi explic. Dupa cum probabil ti-ai dat seama, in fotbalul din ziua de azi, daca iti exprimi pe fata punctul de vedere, ai belito.
Rony-Dintosu' este unul dintre cei mai buni fotbalisti existenti in clipa asta pe planeta, parerea mea. Pacat! Am vazut cateva reactii pe net despre el, reactii ale unor impresari tari de tot. Tipul este laudat, dar patronii nu vor fotbalisti care gandesc in afara stadionului. Eu unul, l-as vrea in echipa nationalawinking Bafta!

| Danea a răspuns:

Vârsta ar fi un motiv zic eu. Nu are nimeni de unde să ştie pe ce loc se afla Ronaldinho, nu exista un clasament al jucatorilor momentan ^^.