| SefTPU a întrebat:

De ce a plecat Bojan de la Barcelona?
Unde a plecat?
Unde joaca acum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A plecat la roma deoarece nu avea loc in echipă, pe 10 milioane euro. apoi imprumut la milan, apoi, conform contractului barcelona l-a rascumparat si l-a imprumutat la ajax, unde joaca acum

| SefTPU explică (pentru anonim_4396):

Dar totusi, nu imi explic cum de la nivelul Barcelonei a ajuns la Roma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SefTPU):

Nu prea e valoros, nu a facut fata nici la roma, nici la milan, nici la ajax nu cred ca joaca titular

| SefTPU explică (pentru anonim_4396):

Era suprasolicitat la Barca.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Bojan a plecat la Roma, a ajuns la Milan, la cele doua echipe nu prea a jucat, iar acum a ajuns la Ajax unde nu-i poate locul in primul 11 lui Sightorson.