| 11george11 a întrebat:

De ce in 2011 Bojan Krkić Pérez s-a transferat de la Barcelona la Roma iar acolo nu a mai jucat deloc.

7 răspunsuri:
| Cipriaan a răspuns:

De ce crezi? smug Pentru ca nu prea juca nici la Barca, a crezut ca e mai bine acolo, dar nu a fost asa.

| 11george11 explică (pentru Cipriaan):

Bai tu habat nu ai nimic a jucat 100 si ceva de meciuri la barca ai a dat 20 si ceva de goluri cum nu juca nimic? Altul e motivul

| Cipriaan a răspuns (pentru 11george11):

Ba inteligentule, 100 meciuri in 4-5 ani e mult? Mars dracu', mai esti si analfabet. Dar de ce sa plece ma daca nu de asta? Mai avea sanse in fata lui Alexis Sanchez, Pedro sau Villa?

| 11george11 explică (pentru Cipriaan):

Da avea

| 11george11 explică (pentru Cipriaan):

Pun altfel intrebarea de ce nu joaca la Roma. De ce nu a jucat nici un meci?

| Cipriaan a răspuns (pentru 11george11):

Nu cred!

| Cipriaan a răspuns (pentru 11george11):

Asa da! Chiar nu stiu.