| berelahalba a întrebat:

De ce mergeti la sala au pentru ce ati fost? Pt ce ati merge?

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Eu am fost la sala ca sa slabesc happy si chiar mi-a fost de ajutor tongue altii merg pentru a face muschi sau pentru a`si intari musculatura

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Ca sa-mi fac un corp cat mai frumos si eventul dupa sa-l mentin

| PetreConstanta a răspuns:

Este o placere

| fetitzadulke26 a răspuns:

In general oamenii merg la sala pentru a se intretine sau in cele mai multecazuri pentru a slabi, si barbatii pentru a face muski, si eu personal as merge pentru ca e sanatos.