anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Voi mergeti la sala?

24 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu, nu am nevoie. "Sala de gimnastica" sunt de 2-3 iesiri afara impreuna cu cainii pe muntii din aproapierea casei, cat tin si un regim alimentar si astfel imi mentin silueta taman bine.

| Ofiintă a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns (pentru Ofiintă):

De ce? Nu vrei sa ai forme?

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Am forme happy
Și nu am nici kg în plus.

| RAY a răspuns (pentru Ofiintă):

Dar macar 60 de minute de alergare sau 2 ore de mers pe zi., pentru sanatate

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate. Nu te contrazic.
Este bine să mergi la sală, să faci sport, să iti tonifiezi corpul. Te vei simții și mai bine.
Am mai fost la sală, dar nu ma simt in largul meu acolo. Asta este motivul pentru care nu am mai fost și nici nu stiu cand o sa mai merg.

| RAY a răspuns (pentru Ofiintă):

Sunt si multi libidinosi. E adevarat

| RAY a răspuns:

Desigur,eu sunt la slabire dar nu folosesc nici un supliment, l creatine nu exista dovezi ca ar ajuta, steorizi da ca menține masa musculara, creatina monohorida crește antrenamentul cu 10%, desigur diete bogate in proteine mentin masa musculara

| relian a răspuns:

Merg la sala de mese odata pe zi,La sala de sport nu merg ca nu am cu cine,singur nu am chef,Dar si la sala de as merge nu m-as duce sa fac muschi,sa pun masa,deci nu ar fi nevoie sa maninc mai mult de o data pe zi,as alerga poate si cam atat,nu greutati si alte povesti,alea is grele laughing nu-i bine pentru organism sa ridici greutati,imbatranesti mai repede daca faci efort intens si ridici greutati.
De alergat omu alerga oricum,asa este facut,iar cand alergi pui in miscare tti muschii.
Unia or sa zica pai de alergi de ce sa mai mergi la sala? Pai poate agati ceva fetite,intri in vorba cu ele,mai iti faci un amic chestii de genul asta, apoi daca e cald afara sau prea frig iarna nu este recomandat sa alergi prin frig sau caldura prea mare.
Nu alergi sa slabesti pentru ca no sa slabesti deloc, alergi sa isi pui in miscare muschii, sai mentii la un anumit tonus.
Cei care vor sa slabeasca sa reduca din mancare, mancare te face gras nu altceva si de slabit nu alergi si slabesti, nici pomeneala laughing

| Celcestietot a răspuns:

Nu, imi aduc mancarea de acasa.

| Frank51 a răspuns:

In afara de sala de 3 ori pe saptamana
mai fac ~13km plimbare zilnic in ritm moderat
bicicleta si alergat vara
si totusi nu pot sa slabesc pentru ca imi place mancarea happy

| Lukasssz a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa merg cand o sa am un job. Sunt multi bani de dat lunar pentru abonamente, proteine, vitamine, creatina, alimentatie etc.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa te apuci de sala deja,, pastilat''?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Tot ce am mentionat este natural si este necesarul in a avea un corp de zeu. Doar nu ma apuc de sala pe burta goala.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Natural in cazul nostru este ce iti produce corpul, nu ce iti vine,, la plic'', ca doar nu la mancare m-am referit, ci la acele suplimente.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Stiu la ce te.ai referit si afla ca toate sunt naturale, nu sunt droguri, nu sunt substante toxice sau eu stiu ce injectii. Corpul produce acele substante doar ca luandu.le separat la cutie ai un avantaj in a ti se dezvolta muschii. Suplimentele acelea le iei si din mancare, doar ca separat este mai multa si astfel ajuti corpul mai bine, nu mananci ca un porc riscand sa te ingrasi de la alte elemente.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru a avea un corp de zeu, trebuie sa te tii de sala 5-10 poate chiar 15 ani.
Nu ai nevoie de prafuri magice și de investiții enorme. Industria fitnessului te face sa crezi că poți să obții corpul dorit numai dacă cheltui o grămadă de bani pe produse.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu platesc 120 ron pe luna.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai numai abonamentul ar fi atat din ce calcule am facut. Proteinele inca 100-150 de lei, depinde de consum, la fel si creatina. Te duci in vreo 500 cu toate magariile. Si totul e natural, doar stii ca faci sala. Ori mananci pui, ori bagi creatina intr.un shake tot aia e doar ca variaza proportiile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Corp de zeu asa cum ai tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
Locuiesc la casă și am grădină mare și dacă vreau să alerg, alerg prin grădină iar gimnastică pot face în camera personală, ascultând muzica favorită în același timp. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ahamvaz

Întrebări similare