| caFlaviusarf a întrebat:

De ce multi asociaza cuvantul,,sintetic,, cu pudrele proteice?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca pudrele proteice, chiar sunt obtinute in mod sintetic prin reactii chimice.

| sierra1 a răspuns:

Eu cred că cei mai MULȚI asociaza cuvantul,, sintetic,, cu ceva NENATURAL/ARTIFICIAL in general

| Brizbriz a răspuns:

Eu il asociez cu viitorul "luminos", plin de roboti :D
https://www.google.com/......ps?/search

| Mirel4412 a răspuns:

Deoarece asociaza pudrele astea cu steroizi, adica nu au habar ce fac, ce sunt si la ce se folosesc.

| Tomso a răspuns:

Deoarece sunt foarte prosti

| GlGl29 a răspuns:

Depinde ce prostanaci ai prin preajma.La fel ca tine banuiesc.