| IonutantiBieber a întrebat:

De ce nu a fost Elimination Chamber 2013 pe sport.ro la 3 A.M, stiti cumva cand se va difuza?

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Probabil n-au avut bani de live stream
http://www.whsports.net/
pana il dau astia de pe sport.ro il poti urmari aici, aici poti urmari toate ppv-urile live si in reluare imediat dupa difuzare.

| IonutantiBieber explică (pentru dracu14):

Mersi, eram disperat.

| IonutantiBieber explică (pentru dracu14):

Azi nu am putut sa ma uit pentru ca nu mi-a mers netul bine, mai pot sa ma uit si maine?

6 răspunsuri:
| cipri1999 a răspuns:

Punk vs Rock un meci de **** daca as clasa meciurile ar fi cam asa

1.Meciul Elimination Chamber
2.Alberto vs Big Show
3.The Shield vs Cena, Shemus si Ryback
4.Rock vs CM Punk

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tot îl vezi înregistrat, îţi sugerez să sari peste meciul Punk vs. Rock, pentru că e o pierdere de timp.

| IonutantiBieber explică (pentru anonim_4396):

Oricum the Rock a castigat, eu sunt fan the Rock dar parca as fi vrut sa castige Cm punk.

| Luca_Adrian_1991 a răspuns:

Joi de la ora 22:00 pe sport.ro