| Stoynov a întrebat:

De ce Steaua a fost lasata sa retrogradeze iar Dinamo nu prea? Clar că Dinamo este un club mult mai mare, cu suporteri intelectuali insa Steaua a câștigat UCL. Cum de au lasat-o sa pice in divizia D?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Gresesti grav, Steaua nu a retrogradat si nu fost lasata sa retrogradeze.
La un timp dupa ce Steaua a fost cumparata de finantatori privati clubul Steaua, apartinand M.Ap.N., a infiintat o noua echipa de fotbal, care a trebuit sa o ia aproape de la inceput, respectiv din Liga a IV-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intelectuali, ca s-au bătut cu suporterii lui Uta ieri, mereu se bat laughing