| Conyk a întrebat:

Credeți că lasă Liga și federația ca echipa cea mai titrata din liga 1 și probabil și din istoria României sa retrogradeze? Steaua a fost lăsată în liga a patra deoarece nu prea înseamnă mare lucru, insa consider că ar fi un sacrilegiu ca Dinamo sa fie lăsată să retrogradeze. Practic se desființează campionatul. As dori sa nu primesc răspunsuri de la fcbisti ci de la persoane cu un intelect de om

1 răspuns:
| Cehoslovacia a răspuns:

In liga 1 ramane cine merita, ce treaba are intelectul ca esti fan FCSB? mai bine oaie decat javra calarita de tot campionatul laughing
faceti de ras liga 1.