| faaalyoana a întrebat:

De ceva timp fac un program de abdomene de pe youtube de 8 min plus inca un program pentru fese copase.tot 8 min.
Eu sunt slabutza si totusi am celulita, si un pic de burta.
Celulita am pe burtica, fese, coapse...
Daca am sa fac exercitiile astea zi de zi, desi manac normal ce-mi place ( mananc cat pot de sanatos, nu bag in gura bombe de colesterol)., voi scapa de celulita cat de cat in timp,? mi se va tonifia abdomenul, picioarele, fundul?:p Deci nu vreau sa slabesc doar sa-mi tonific musculatura...
Imi dati un sfat?

2 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Fa abdomene

| faaalyoana explică:

Deci mananc orice imi place, adica normal, nu ma abtin de la nimic.