| gab0ru a întrebat:

De ceva timp m-am reapucat sa ridic gantere. insa am niste probleme. as dori un program bine definit,pe grupe de muschi,exercitiile efectuate, serii, alimentatie etc. tot ce este nevoie. funda si raman dator

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei tu dureaza cativa ani pana inveti, ca mereu experimetnezi si faci.

Apuca-te sa citesti pe www.culturism.ro, www.getfit.ro, etc.

Fa-ti un jurnal de antrenament si alimentatie, incepe sa experimetnezi, du-te la sala cu oameni care se pricep si invata de la ei, etc.

Ce vrei tu necesita timp, in cativa ani o sa stii tot ce-ti trebuie