| disnepchanel a întrebat:

Deci. cand m.am apucat de sala faceam 3 serii la fiecare exercitiu. faceam tot timpul febra musculara. m.am lasat un timp si m.am reapucat hotaranduma sa fac 6 serii. 8-10 repetari la fiecare grupa de muschi. doar la exercitiile pentru definire faceam 5 serii. 10-12 repetari. iar acum nu mai prea fac febra musculara. e bine asa sau cu 3-4 serii?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista exercitii pentru definire, asta e o aberatie de copii mici din anii 70.

definirea se face prin alimentatie, ATAT, exercitiile raman la fel.

| petrescuionut a răspuns:

Da este bine ai evoluat la muschi