| KosmYnTDR a întrebat:

De ceva vreme sunt pasionat de parkour...Cine locuieste in Tulcea sa-mi zica va rog niste locuri in care sa poti sa faci parkour...

4 răspunsuri:
| ParkourRoyal a răspuns:

Eu stau in Tulcea si fac parkour Foarte tare si vino la mine langa confectii pe libertatii ca acolo e super tarewinking

| Mie_Tipic_1996 a răspuns (pentru ParkourRoyal):

Auzi suna`ma si pe mine dupa ora 14:00 la nr 0757811703 sau la id de messenger : Speedddyyy vreau sa practic acest sport...big grin

| ParkourRoyal a răspuns:

Daca vrei sa facem parkour impreuna mai intai da-mi nr taude tell si sper sa fii pe Orangewinking

| Mie_Tipic_1996 a răspuns:

Va rog eu frumos daca este vreun instructor de parkour in Tulcea as vrea sa ma contactati la ID de messenger: Speedddyyy sau la numarul de telefon: 0757811703 de preferabil sa sunati dupa ora 14:00 big grin