| NaturalLl a întrebat:

De curiozitate, am un prieten Bytza care a luat steroizi si l-a umflat si i-a dat masa musculara, si forta. Are corp de wrestler, dar nu vrea sa imi zica de care steroizi injectabili sau orali, care sunt mai buni? Mai buni adica fara sa afectezi ficatul, sau efecte adverse, si care sunt mai buni, injectabili sau orali? Cer seriozitate si raspunsuri pe urma intrebarii.

Răspuns Câştigător
| c0ntsimplu a răspuns:

Eu iti dau un sfat, daca tu vrei sa pui masa musculara baga 6 mese pe zi si daca vrei sa iei ceva in plus, poti lua un Serious Mass, Creatina fara probleme, dar nici vorba de steroizi.
Tu fa 4-5 ani natural cu suplimente fara probleme si dupa daca vrei sa mai evoluezi apucate de steroizi, dar sa iei ca incepator steroizi e ca si cum ti-ai taia 30 de ani din viata singurwinking

2 răspunsuri:
| CristiMC a răspuns:

Nici un steroid nu este bun pentru organism. Daca ai ani de sala si ai ajuns la potential maxim cu suplimente, atunci intervin steroizi pentru a trece de acea limita.

| Cosmin86 a răspuns:

Daca prietenul tau e complet CRETIN, trebuie sa fii si tu la fel?