| Proteina a întrebat:

Salut am 16 ani si mi-am luat steroizi napo. acestea http://www.anabolizante.eu/steroizi-orali/72-diasim-dian abol-naposim.html as vrea cunoscatorii sa imi zica cate sa iau pe zi, cand, in ziua de antrenament cate?, in ziua de pauza cate? vreau sa le administrez doar o luna Multumesc!

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Cand te apuci de sala si bagi cu stero nu trebuie sa te lasi. Ia doza recomandata de ei 2 in ziua cu antrenament 1 in zilele de pauzs

| Cosmin86 a răspuns:

Tu ceri pe TPU sfaturi despre steroizi? crezi ca gasesti aici pe cineva care se pricepe la cicluri, apoi la cicluri de recuperare, etc?

| smashboy a răspuns:

Bai baiatule ai 16 ani cine ti-a zis tie sa iei steroizi.Ia si trage cu mamaliga nu te baga la chimicale.Vei ramene cu pl de 2 cm si vei avea ficatul varza.E viata ta gandeste inainte de a cumpara ceva.Pe piata din Romania sunt steroizi facaturi. Daca vrei sa pui mai rapid ia si baga o proteina nu steroizi