| anonim_4396 a întrebat:

De o zi ma duc la kick box si am inceput sa invat miscarile va rog sa i-mi spuneti numele tuturor miscarilor din kick box adica (uppercut, directe...) trebuie sa fac si acasa sa nu stau sa traga antrenoru de mine

Răspuns Câştigător
| GrigMatei a răspuns:

Sunt mai multe, cauta pe youtube Bas Rutten training. Inveti absolut tot ce vrei.

4 răspunsuri:
| airflow a răspuns:

Ai luat o raza rau

| Azµre a răspuns:

De ce te-ai dus acolo? Să înveți! Așa că du-te zi de zi sau când ai antrenament și vei învăța acolo tot ce e nevoie!

| GrigMatei a răspuns:

Right/left straight, right left hook, uppercut(right left), straight bodyshot(left right) liver shot, overhead punch, low kick (left right) high kick (right left) front kick (right left)...d'astea urate

| xBoyka a răspuns (pentru GrigMatei):

Astea sunt toate?