| axelken a întrebat:

De unde as putea comanda echipamente de fotbal pentru ca vreau sa infintez o echipa?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

La ateliere de croitorie care se ocupa cu confectionare de asa ceva, daca esti din Bucuresti te pot ajuta sa vorbesti cu patroana unui atelier.

Eu unu fac rugby si avem niste echipamente destul de bune nu se largesc nu se decoloreaza nu se rup
poti sa tragi cat vrei si cat poti ca tot nu patesc nimic Sunt de la IrishGreen
Stii ca rugby-ul este un sport de contact se trage de echipament pentru a oprii adversarul...
Un echipament complet costa 170 ron
Ce contine
SHORT
TRICOU
JAMPIERI:)
http://www.irishgreen.ro/
Uite aici:)

| echipamentedefotbal a răspuns:

Echipamentedefotbal.com