| anonimus1000 a întrebat:

De unde as putea sa iau o scutire pentru educatie fizica( profu nu primeste scutiri de la medicul de familie). straight face

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista nu primeste scutiri, fa-i reclamatie

| michael5813 a răspuns:

Deci trebuie spus aici, ca profu' tau este un mare dobitoc! oare este el "mai medic" decat medicul tau de familie!? mai mult decat atat nu are caderea de a refuza scutirile

| IngerPazitorr a răspuns:

Pai atunci domnul ala de sport nu accepta sa lipseasca elevi de la ora... Oricum tu ai o problema sau vrei sa scapi de sport ca si mine? rolling on the floor

| anonimus1000 explică (pentru IngerPazitorr):

Vreau sa scap de sport laughing)))

| IngerPazitorr a răspuns (pentru anonimus1000):

Pfff...Pai spune-i ca nu mai exista alt fel de scutiri... rolling on the floor

| minniemouse1312 a răspuns:

Daca nu primeste de la medicul de familie, nu mai ai de unde sa iei.
Medicul este singurul care te poate ' scapa ', sa zic asa, de sport happy