| YoOoKrysty a întrebat:

De unde pot cumpara sustanon 250 de calitate relativ buna? Nu vreau sa cumpar ceva facut in laborator underground.

3 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

E-steroizi.ro

| JohnnyBi a răspuns (pentru florynmondialul):

E-ilegal.ro. nu mai sustine prostalaii astia sa isi faca singuri rau.

| florynmondialul a răspuns (pentru JohnnyBi):

Eu nu ai sustin! e alegerea lor! eu bag in mine ce vreau si la fel fac si ei!
ce conteaza ca sunt ilegali atata timp cat se gasesc! eu i-am zis un site sa nu ia fake-uri bulgaresti si chiar sa se distruga cu totul atunci!