| landrover33 a întrebat:

Deci am 14 ani, inaltime 1.65 m si fac baschet, doresc daca stie cineva sa imi spuna cum pot sami maresc detenta adica sa sar mai sus, deja ating aproape juma din plasa dar vreau niste exercitii care sa dea roade...

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Foloseste o trambulina elastica.lasand gluma, antrenorul tau trebuie sa stie care sunt exercitiile si metodele pentru dezvoltarea detentei.[daca stai la bloc, folseste scarile.iti spune el antrenorul cum]

2 răspunsuri:
| MTC a răspuns:

Sunt greutati pentru incheieturi glezne.foloseste-le o perioada si apoi da-le jos

| landrover33 explică:

Alte idei?