| Ilovedinero a întrebat:

Deci am efectiv o problema care ma scoate din sarite.De aproximativ 2 saptamani antrenorul meu are niste probleme si nu m-a mai putut antrena si a vorbit cu alt antrenor " la fel de bun" sa ma antreneze.Eu am o incalzire pe care o fac de 2 ani la fiecare antrenament si s-a trezit desteptul sa imi gaseasca el alta incalzire si acum am o febra musculara de tpata frumustea.A schimbat fiecare exercitiu si nu vrea sa inteleaga in niciun fel stilul in care imi place mie sa lucrez.Si cand imi arata o miscare mi-a arata cu viteza luminii si dupa se plange ca nu fac bine, ieri mi-a venit sa ii dau o directa de sa il las acolo.Nu e primul antrenor cu care nu ma imteleg caci am mai avut unul cu care pur si simplu mi-am strans lucrurile la mijlocul seriei si am plecat dar mi-e sa nu ii reproseze celuilalt antrenor ceva caci cu el chiar ma inteleg bine si nici nu l-as suna caci e in spital si nu l-as deranja.Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| LaviniuA a răspuns:

Ia o pauza de acolo si antreneaza-te acasa sau la alta sala. Cauta-ti alt antrenor.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Viroză.