| Okkultist a întrebat:

(Culturism, tip de antrenament).
Cum sta treaba cu full body?
Adica sa faci de 3 ori /sapt tot corpul, un exercitiu pentru fiecare grupa (3 seri 12 repetari/grupa), tot imi zicea fostul antrenor ca este foarte bun, creste testosteronul, corpul are timp de refacere, conexiunea intre muschi se realizeaza mai usor etc,, precizez ca fac sala de aproape 2 ani. Tot acest timp am facut o grupa mare si una mica. Acest antrenor a venit cu ideea sa incerc si full body, insa eu sunt sceptic.
A incercat cineva acest timp de antrenament, a dat rezultate?
PS, Fac febra musculara dupa fiecare antrenament, insa nu omit faptul ca unii zic ca febra musculara nu garanteaza cresterea in masa.

Deci, ce sa fac, ce ma sfatuiti, a incercat cineva acest antrenament, da rezultate sau este doar frectie la piciorul de lemn?
Dau FUNDA, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Eu personal te incadrez la avansati daca spui ca faci sala de 2 ani.
Ca sa te ajut cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo gasesti tot ce vrei, exlicat foarte in detaliu si sunt si antrenamente foarte smechere.
si acolo vei gasi un antrenament special pentru cei ca si tine!

| Okkultist explică (pentru CulturismsiFitness):

Respect omule, multumesc!

1 răspuns: