| AlxGoliatH a întrebat:

Deci,am vrut sa ma bag la antrenamente de fotbal la cei din grupa 98 si antrenorul mi-a spus ca sunt prea mare pentru aceea grupa(am 13 ani jum si 1, 76m)si mi-a spus ca o sa vorbeasca cu antrenorul grupei 95 dar mie nu prea imi place pentru ca cel mai mare are 18 ani si eu o sa fiu cel mai mic din toata echipa,ma gandesc ca daca gresesc o sa ma injurei ceilalti si etc, voi ce cerdeti ar trebui sa continui si sa ma bal la cei din grupa 95 sau sa ma las de antrenamente

Răspuns Câştigător
| xDeadAngeL a răspuns:

Te pot ajuta eu amice, ori poti sa-l rogi din tot sufletul, pe antrenorul de la grupa 98 ca vrei foarte mult sau ai putea sa cauti alte antrenamente cine site ce echipa gasesti happy Funda? big grin

2 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Pai eu zic ca mergi si la 95 deoarece o sa te dezvolti muult mai bine la o grupa mai mare si stai calm ca poate la inceput o sa comenteze ceva colegi tai si dupa aceea o sa se obisnuiasca cu tine...

| victor1313 a răspuns:

Da nu te lasa intimidat de marime o sa vezi n-au viteza