| pawll194 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema.Sunt la o echipa de fotbal, si am fost pana acum la vreo 5 antrenamente(de cand am fost acceptat). Problema este ca antrenorul m-a pus sa sutez din afara careului de 16 metri,si nu prea am forta in sut.El(antrenorul) mi-a spus:"mai tare...",dar nu pot. Ajutor.Ce pot face sa am muschi la picioare, adica sa am un sut mai puternic.Sa pot pune si eu portarul in dificultate cand sutez.Ce sa fac? exercitii sau altceva.Multumesc,si promit funda.

Răspuns Câştigător
| ombladon156 a răspuns:

Ai putea sa iti faci un program in fiecare seara o serie de genoflexiuni sau cum a spus Angycut mersul pe bicicletawinking

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Mersul pe bicicleta intareste muschii piciorelor.

| Korman a răspuns:

Mers cu bicicleta si sala.