| anonim_4396 a întrebat:

Deci ce alte sporturi stiti in afara de fitness, zumba, aerobic?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Innot,tenis,handbal.

| FurtunaDiesel a răspuns:

Ai aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Categorie:Sporturi_la_Jocurile_Olimpice tot ce vrei, ideea e sa faci ce iti place nu sa faci multe!

| CautNume a răspuns:

Volei, tenis, inot, baschet, golf, bowling, baseball, box, handbal...

| Liviu321 a răspuns:

Kangu jumpshappy sau cam asa ceva sper sa nu fii gresit.

| c0ton a răspuns:

Innot fotbal rugby tenis

| slowswag a răspuns:

Kangu jumps

| Andr3y007 a răspuns:

Innot,polo,tenis,fotbal,handbal,volei,baschet etc

| ThaPower a răspuns:

Tenis,Basketball,Rugby

| DennisDMR a răspuns:

Fotbal,rugby,tenis,handbal,cross,gimnastica,hockey,patinaj artistic, sah(sport al minti), box si dansuri.

| Karakopodal a răspuns:

Rugby, fotbal, bob-ul, handbal, baschet, schiat, patinat, Innot, tenis, hochey, biatlon, curling, volei, box, alergari, mountain biking, cataraturi(pe munte), polo, aruncarea cu greutati, skeleton, luge si sah(sportul mintii). Sper c-am ajutat.