| TheAlphaFemale a întrebat:

Cine imi poate face ceva recomndari in materie de sali de sport in Galati? Ma intereseaza in mod special sedintele de aerobic, zumba, pilates sau alte programe de genul asta, mai putin fitness-ul happy

2 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Draga TheAlphaFemale, Ladys Fit Gym, este o sala in Galati de aerobic, kangoo jump, total body, fit-ball, mini fit-ball, functional training, power step, program kangoo jumps pentru incepatori. Lady's Fit Gym este dedicata exclusiv fetelor, mamicilor (copii au loc special amenajat cat mamicile fac miscare), femeilor de toate varstele.
Toate exercitiile le faceti sub atenta observare si indrumare a Iuliei Barladeanu, personal trainer.

Gasesti aceasta sala de aerobic pe str. Domneasca nr. 24 BL. Modern, vis-a-vis de Olympos Cafe.
Numar de telefon: 0236433035

De asemenea, Iulia Barladeanu, va sta la dispozitie si va poate ajuta cu indrumare pentru a putea slabi usor si sanatos printr-o dieta echilibrata si atent aleasa de ea, special pentru fiecare individ in parte.

| TheAlphaFemale explică:

Ia chibritul si da-ti foc cretinule