| anonim_4396 a întrebat:

Deci, fac sala vineri si am febra musculara duminica, de ce??

4 răspunsuri:
| BlaaBlaa a răspuns:

Pentru ca febra musculara nu apare imediat dupa efort, poate aparea si dupa 24-48 de ore dupa efort.

| pisicutzza990 a răspuns:

Pai daca faci sala de mult timp si te-ai obisnuit, e normal sa te doara dupa 2-3 zile, nu imediat a doua zi. Daca erai la inceput cu exercitiile atunci da, faceai febra musculara a2a zi.Dar cu timpul te vei obisnui daca vei continua sa mergi la sala.

| criyele a răspuns:

Pentru ca muschii tai cresc... de aia se prduce febra musculara

| andrey51 a răspuns:

Febra musculara nu apare chiar dupa ce ai facut efort.ci la cateva ore sau zile dupa