| ate3562 a întrebat:

Deseara joaca Steaua-U Cluj, dati niste pronosticuri, pentru scorul corect dau funda.

Răspuns Câştigător
| LmS a răspuns:

eu zic ca le dam un 2-1 goluri tatu si mihai costea, stai linistit ca ii batem ca nu sunt ei i mare amenintare. forta steaua 4 ever

7 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Salut!
Eu zic ca se termina 1-1!
Sunt stelist, dar Niculescu este un adevarat pericol. Clujenii sunt valorosi si echipa ros-albastra va avea o misiune grea.
Goluri: Tatu(pentru Steaua) si Pacurar sau Niculescu(pentru Universitatea Cluj)
Sper totusi sa ma insel si sa castige Steaua!

| Tiby a răspuns:

2-0 sau 3-0 pentru Steaua.
U Cluj nu sunt din pacate in cea mai buna forma, in comparatie cu Steaua, unde, daca jucatorii se concentreaza mai ales pot face treaba buna tare.
Clujul mai vine si dupa umilinta cu Lazio.

Marcatori: Tatu, Mihai Costea si inca cineva. (poate mai da Tatu unu' big grin )

| îîîîîî a răspuns:

1-0

| deuceD a răspuns:

Va fi un meci frumos 1-1 sau 2-2

| youngg a răspuns:

3-1. pronostic 1, over 3.5

| bardasinho_1459 a răspuns:

Scorul va fi de 2-1 pentru steaua chiar daca sunt dinamovist.

| bardasinho_1459 a răspuns:

Primesc funda?