| alexx102428 a întrebat:

Digi sau Dolce? Ce preferati?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Digi, am si antena 1 sint pe cablu la rds rcs

10 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Dolce...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dolce, mi se par mai seriosi si mai profesionisti

| snzpaul a răspuns:

Sau

| Alexandru a răspuns:

Dolce, macar pentru spectacolul din Champions League si NBA. happy

| Leatherleader a răspuns:

Digi imi place pentru ca tranmite toate meciurile din Liga 1, iar Dolce imi place pentru ca da cele mai recente si bune informatii din sport.
Eu le prefer pe amandoua dar daca ar fi sa aleg as alege Dolce.

| ahmet6 a răspuns:

Categoric dolce, eu am la dolce si st multumit si de net si cablu, au claritate buna, mie se par mai buni si seriosi de cat ce-i de la digi sau alte claburi etc, acum depinde de tine pentru ce vei opta.

| alexx102428 explică (pentru ahmet6):

Eu optez in special pentru meciurile din liga 1.

| eluveitie13 a răspuns:

Dolce

| BornToDie67 a răspuns:

Digi

| RaduT09 a răspuns:

Digi mi se pare mult mai bun numai ca nu ai antena 1...