| Broadband a întrebat:

Care sunt mai buni? dolce, digi sau akta?

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca folosesti dolce banuiesc ca la oferta TV te referi.
Uita-te pe situri si compara oferta de programe raportata la pret.
Depinde ce vrei de la ei. De exemplu mie imi trebuie digi pentru a urmari premier league. Tu poate preferi filme sau mai stiu eu.
Succesuri happy

| Broadband explică:

Ma refeream la calitate video-audio, preturi. am auzit de dolce ca s-ar vedea cel mai bine dintre toti astia digi, akta, boom. voi ce parere aveti? ce sa iau, am cablu, dar platesc cam mult si nici nu se vede asa clar. astept pareri!