| szmotovio a întrebat:

Din cei care faceti sport...cum e viata de sportiv(nu ma refer la cei care ajung la cluburi mari), mai ai timp liber? in weekenduri sunt mereu meciuri, antrenamente?
merita ca bani sa o iei pe drumul asta?

Răspuns Câştigător
| melygym a răspuns:

Am facut sport de performanta, dar m-am lasat.mi-a placut foarte mult. daca iti place sa faci sport si vrei de ex sa faci de performanta sau doar pentru tine merita sa dai bani, pentru ca in timp te va ajuta... sper ca te'am ajutat

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Adevarul e ca viata de sportiv amator e foarte usoara si frumoasa pentru ca te duci la antrenamente cand vrei, poti sa sari peste ele cu o luna daca vrei, poti sa faci ce vrei practic
Viata de sportiv profesionist e foarte grea mai ales daca vrei performanta pentru ca trebuie sa te scoli la 5 dimineata, sa faci ce iti zice antrenorul, sa mananci ce iti zice nutritionistul, sa dormi 12 ore pe zi, sa fii robot, plus ca uneori trebuie sa mai bagi si ceva substante in tine ca altfel colegii ti-o iau inainte si usor usor o sa dispari din scena happy Ca bani nu stiu daca merita, da am observat ca toti sportivii de clasa mondiala in sufletul lor nu sunt fericiti

| AFR81 a răspuns:

Eu,fac handbal si am antrenamente marti, miercuri, vineri si duminca.Joc in campionat de juniori 2.Antrenamentele dureaza 2 ore, am destul timp liber.

| melygym a răspuns:

Ma bucur ca te'am putut ajuta.ms pentru fundita!

| IuliaCx a răspuns:

Ehh pai faza este ca aici e mult de munca si mie imi place sportul... timp liber am... funda?puppy dog eyes big grin

| Monobrow a răspuns:

Daaaaaa! bani femei droguri...

| Johanna_2871 a răspuns:

Eu fac volei de mai bine de 2 ani de zile. fac antrenamente in fiecar zi. sunt capitan la clubul csu. reale brasov la minivolei. pot sa spun ca ai timp berechet pentru tine. daca iti place ai sa vezi ca nu vei mai dori sa stai acasa. sper sa te fi ajutat. bafta!

| parbrizulspart a răspuns:

Daca tu vrei sa te apuci sa fac un sport care iti place nu e ezita.Incearca sa faci tot ce doresti in viata ca doar 1 viata ai...si daca vezi ca nu iti place incearca altceva depinde daca iti place fotbalul incearca pe un post ceva mai usor cum ar fi fundas sau portar depinde de ce vrei tu sa fii in viata