| ShacPaul a întrebat:

Din înot Îți faci masa musculară adică ce se dezvoltă și în cât timp?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar ca te inalti putin mai repede daca esti in crestere, ca iti apar patratele si muschi la maini(daca te tii de inot) si la picioare, ca iti creste rezistenta, ca slabesti mult(asta chiar o stiu pe pielea mea) FUNDOC?

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Inotul dezvolta masa musculara cat si capacitatea toracica ceea ce este un lucru destul de important iar asta se face in ani de zile, sa nu iti imaginezi ca daca te duci 1 an la inot apar muschii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

"patratele si muschi la maini" = exprimare de COPIL MIC.

Nici macar nu stii care sunt muschii de la maini.

Si NU POTI sa slabesti si sa pui muschi in acelasi timp.

Esti doar un COPIL PAMPALAU care comenteaza si el pentru "funda funda", nu?

| Vladut650 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ceri funda? Esti fetita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Vladut650):

Cu funda iti pui si papion, zi tu fata cu papion