| Al3rT a întrebat:

Cam cat timp trebuie sa faci sala pentru crestere in masa musculara?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intr-un an poti pune 3 kg maxim de muschi

Răspuns utilizator avertizat
| kiri11 a răspuns:

Am citit ca intr-o luna poti face destul de multa masa musculara, doar ca este o mica problema. Cred ca trebuie sa fi putin grasut sau sa ai un strat de grasime mai mare. Citeste despre acest supliment, Men Solution Plus.

| aCek1ng a răspuns:

Poate sa fie 6 luni poate sa fie 1 an sau poate sa nu se vada deloc nici dupa 3 ani, daca nu ai o alimentatie bine pusa la punct, un program de somn calumea si un antrenament bine stabilit, care sa dea randament.

| Mariusis a răspuns:

Depinde de cat de des te duci la sala, de dieta si cat de mult efort depui pe sesiune. Daca te ti calumea si ai si ceva suplimente, efecte vizibile poti avea chiar intr-o luna.In 3-4 luni poti avea un corp cu care te mandresti iar intr-un an si mai mult.Dar nu cred ca o sa muncesti asa de mult incat sa obtii totul in 3-4 luni deci cred ca o sa obtii rezultatele dorite in 8-9 luni.In 3-4 luni obtin o crestere semnificativa doar cei care se dedica aproape in totalitate.