| anonim_4396 a întrebat:

Dinamo va castiga sezonul acesta titlul?

7 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Are mari sanse pentru ca este pe locul 1 acum. Dar deocamdata nu a ajuns nici in etapa a 10-a... dar se mai bate pentru castigarea titlului Rapid, CFR Cluj si Steaua. Decii nu se stie!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Inceputul e promitator. Daca o tine tot asa au sanse mari.

| AlleXCs a răspuns:

Sa speram! Da Doamne sa il castige! Haiiiiiiiiii Dinamooooooooooooooooooo`love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck! Inceputul este promitator.deci...love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck eu sper sa fie asa tot campionatul!

| VladimirPutin a răspuns:

Nu

| xSunriseX a răspuns:

Nu