| Sandu_Andreea_1993 a întrebat:

După câte zile de exerciții pentru abdomen se vad rezultate?

2 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

90-180 de zile daca esti incepator si nu ai un strat adipos considerabil.

| Reghqen a răspuns:

Primele rezultate o să le observi dupa 2-3 luni, vorbesc de primele mediocre rezultate, iar rezultatele adevărate o să începi să le observi după circa 6 luni încolo!
Antrenează abdomenul de 2 ori pe săptămână maxim 3 timp de 30-45 de minute și rezultatele încet încet o să le observi happy