| Happiness_8100 a întrebat:

Visul oricaruia este un abdomen plat, bineinteleshappyCam cate abdomene sau altfel de exercitii pentru trunchi trebuie facute zilnic ca sa aiba rezultate?happy

5 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Pai, trebuie cam 20 de abdomene pe zi. Alte exercitii, cum ar fi: stai pe spate si ridici picioarele la 40 de grade si le tii acolo cam 15-20 secunde. Acestea trebuie facute cam 15 pe zi.
winking Sper ca ti-am fost de folos! big grin

| Laura_2393 a răspuns:

Pai eu am ajuns sa fac si pana la 100 de abdomene pe zi timp de o luna. Ligi99 are dreptate, asa ar trebui sa incepi. Cu timpul ai putea incerca sa faci si abdomene mai complexe, adica sa ridici concomitent cu trunchiu si piceoarele. Incearca s anul manaci multa paine si ai grija in general la fainoase. Succes!

| sunset a răspuns:

Eu cred ca, cat mai multe, nu iti pot spune un numar, dar pentru rezultate vizibile, iti trebuie mult de munca.
Numai bine!

| Violent a răspuns:

Eu fac ca m vreo 30 pe zi si ajuta.Nu trebuie sa te fortezi mult cu incetul vei cedea efectul. Sper ca te-am ajutat.

| CNP a răspuns:

Eu faceam inainte si cate 500, fac pana ma doare abdomenul si nu mai pot. S-au vazut rezultate.