| username96f a întrebat:

Salut as vrea sa fac abdomen (in patratele...) si piept. O dieta cam ce sa mananc cate exerciti si ce fel de exercitii trebuie sa fac pentru piept/abdomen SI in cat timp dau rezultate. Multumesc!

2 răspunsuri:
| vazelin a răspuns:

Pai daca vrei sa pui pe tine trebuie sa mananci mancare bogata in proteine (carne, lapte, oua) si acasa nu se prea vad rezultate mari si doar daca te tii de treaba!
exercitii pentru piept: flotari, ridicari cu gantere (sau daca ai bara) stand culcat pe spate, flotari la paralele(poti folosi 2 masute sau 2 scaune mai inalte sau ceva)
exercitii pentru abdomen: pai cele mai bune sunt abdomenele clasice sau poti sa stai pe podea si sa iti ridici ambele picioare deodata

ar trebui sa functioneze daca le faci CORECT!

| username96f explică:

Ok mersi mult las topicul deschis poate mai sunt alte sfaturi...