| Kangaroo a întrebat:

Dupa parerea ta care e cel mai bun pilot care a existat vreodata in Formula 1, chiar daca vorbim de epocii diferite ale acestui sport?
a) Fangio
b) Senna
c) Schumacher
d) Alt raspuns...
La final va fi intocmit un sondaj.

Răspuns Câştigător
| tripleM a răspuns:

B) Senna. Ti-am mai raspuns si la cealalta intrebare.Si oricum majoritatea romanilor care iti raspund au 13-14ani si nu au auzit doar de schumacher si e ceva normal sa raspunda ca c...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Schumi a fost cel mai bun pilot din istorie cu 7 campionate mondiale castigate, nimeni nu l-a intrecut pana acum.

| Kangaroo explică:

@TripleM chiar si eu am 14 ani insa, am vizionat documentarul cu Senna si chiar daca nu am prins sa vad o cursa de a lui sunt destul de informat in privinta asta, mi-ar face placere sa stam la o discutie

| oBanană a răspuns:

Schumacher zic eu. dar dupa cate stiu a si fost desemnat oficial.

| luiza a răspuns:

Schumacher