| Kangaroo a întrebat:

Dupa parerea voastra care vi se pare cel mai bun pilot care a existat in Formula 1 :-)?
a) Senna
b) Fangio
c) Schumacher
d) alt raspuns...

Răspuns Câştigător
| tripleM a răspuns:

A) Senna clar...winking nu se compara scumacher cu sennabig grin + ca Senna e considerat si de specialisti cel mai bun pilor din formula 1 pana in momentul de fatahappy Bafta

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Senna (ganditi-va ca a murit in accident in San Marino la doar 34 de ani).
Circa 217 de piloti din Formula 1, printre care Michael Schumacher, Paul Pietsch sau campionul mondial en titre Jenson Button, au participat la aceasta ancheta, Senna fiind desemnat pilotul numarul 1 al tuturor timpurilor, conform unui sondaj realizat de publicatia Autosport in randul altor piloti.

| Hachimytza619Akita a răspuns:

C) Schumacher Forever!

| Alrawan a răspuns:

Mickael Schumacherwinking

| IceCreamDoll a răspuns:

C) Schumacher.

| Shine_1620 a răspuns:

C) Schumacher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C)Schumaher.

| Katakimiku a răspuns:

Senna

| voicualexvoicu a răspuns:

Eu zic ca este schumacher a reusit sal depaseasca pe vettel in ultima secunda a avut cateva dificultati cand ia luat foc costumul dar el e cel mai tare.